We kunnen hier helaas niet iedereen aan je voorstellen. Hieronder zie je enkele aanspreekpunten. Ga met ons in gesprek over impactvolle initiatieven voor vluchtelingen die hier een toekomst willen opbouwen.

Mardjan Seighali

Directeur-bestuurder

Aimee Vegter-van Ahee

Manager Communicatie & Fondsenwerving
06-24289590a.vegter@uaf.nl

Albert de Voogd

Beleidsmedewerker onderwijs
a.devoogd@uaf.nl

Frans Labberton

Regiocoördinator Noord en Oost
f.labberton@uaf.nl

Jasper Vink

Communicatieadviseur en persvoorlichter
06-36093607j.vink@uaf.nl

Dat doen we niet alleen! Wij worden bijgestaan door 500+ vrijwilligers!

Word mentor

Wil jij meehelpen aan een toekomst voor vluchtelingen?

Bekijk vacatures

Manou Hebben

Regiocoördinator Zuid
06-18414015m.hebben@uaf.nl

Mery Redjopawiro

Projectleider mbo
m.redjopawiro@uaf.nl

Petra Veltman

Regiocoördinator Midden
06-41545739p.veltman@uaf.nl

Saskia Furrer

Regiocoördinator Zuid-West
s.furrer@uaf.nl

Stannie Maessen

Regiocoördinator Noord-West
06-43016039s.maessen@uaf.nl

Vivian Vijn

Beleidsmedewerker overheid
06-41566745v.vijn@uaf.nl

Wendy Heezen

Relatiemanager
w.heezen@uaf.nl

Help op de manier die het beste bij jou past

Doneer